Oyun

Final Fantasy XIII-2 Coliseum satışa çıktı

Final Fantasy XIII-2 Coliseum, oyunun ilk DLC, Lighting and Master Sergeant Amodar paketi sürümü ile bazı değişiklikler görmektir.


Savaşlar arenası partiniz için fazladan karakter kazandıracak donatımların yanı sıra, Xbox 360 paketi sahipleri için, kahraman Serah için özel bir silah şeklinde ek bir avantaj sunmaktadır.

1328701420_oyunn.jpg

The Coliseum FFXIII-2, prequel Lighting ve Master Sergeant Amodar'a karşı kahramanlar yeraltına inip, ilk DLC savaşa ev sahipliği yapıyor. Güçlerini altındaki Lighting Amodar güçlerini yendikten sonra yeni parti ilave edilir ve eklenen karakterlerle oyun devam eder. MSP eklentisiyle aynı zamanda Xbox 360 oyuncuları için bir upsell vardır: Serah'ın Silahı: Azrail paketi, Serah (tabii ki) sahibinin zinciri bonus artırıyor olacak ve Azrail adında yeni bir silah veriyor.

Gelecek DLC çeşitli yan görevler yanı sıra ümitleri kıracak geçmişte Final Fantasies diğer karakterler ve yaratıklar geri getirmek için söz veriyorum, daha fazla Coliseum savaşlar sunmak için bekliyoruz. Kim senin favorin kim?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.