Oyun

Oyunlar Sevgililer Günü'ne Hazırlanıyor

Sevgililer günü yaklaşıyor. Bu romantik gün için oyun şirketleri de harekete geçti.


Oyuncularını unutmayan oyun platformlarından 337.com Bombom oyunu için 7-16 Şubat boyunca etkinlik kapsamındaki gereklilikleri yerine getirenlere çeşitli hediyeler verilecek.

Bazı hediyeleri almak için sadece oyuna giriş yapmak yeterli olurken bazı hediyeler için ise görev tamamlamak gerekecek.

Oyun parasından tek taş yüzüklere kadar pek çok hediyeyi içeren etkinliğin Bombom için özel bir anlamı var. Bombom her ne kadar bir savaş ve strateji oyunu olsa da içinde evlilik var. Oyuncuların birbirleriyle evlenerek daha güçlü bir ekip olmalarına olanak sağlıyor.

Türkiye'de Bombom oyuncuları sayısı çoktan 4 milyonu aştı ve her gün 30 binden fazla yeni kullanıcı oyuna katılıyor. Siz de bu eğlenceye katılın!

Resmi website:  tr.337.com

Oyun adresi:  http://tiny.cc/iqxoy

Makalenin tamamını okumak ve hediyeler ile görevler hakkında detaylı bilgi almak için şu linki ziyaret ediniz:

Link

337.com Nedir?

'Bombom' oyununu oynayabileceğiniz 337.com, web oyunu, sosyal oyun ve flash oyun sağlayan bir oyun portalıdır. Çin, Brezilya, Almanya, Portekiz, Türkiye, İspanya, Polonya, Hollanda ile İngilizce konuşulan piyasaları kapsamaktadır. Şu anda 337 oyun topluluğunun kayıtlı kullanıcı sayısı 10 milyonu aşmış olup tüm dünyadan gelen günlük ziyaretçi sayısı yaklaşık 1 milyondur.

Yorumlar
Misafir
tü tü tü tü tü
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.