Oyun

Fırıldak Ailesi’nin Oyunu 'KOŞ SABRİ KOŞ' rekor kırdı!

3 haftada 38 bin 948 kişi tarafından indirilen oyun, 1 milyon 893 bin 155 kişi tarafından oynandı.

Fırıldak Ailesi’nin Oyunu 'KOŞ SABRİ KOŞ' rekor kırdı!

Türkiye'nin yetişkinlere yönelik ilk yerli komedi ve animasyon çizgi dizisi Fırıldak Ailesi oyun oldu. 3 haftada 38 bin 948 kişi tarafından indirilen oyun, 1 milyon 893 bin 155 kişi tarafından oynandı.

Ünlü animasyon dizisi Fırıldak Ailesi’nin akıllı telefonlar için tasarlanan ‘Koş Sabri Koş’ isimli mobil oyunu görücüye çıktı. Oyunseverlerin beğenisine sunulan Koş Sabri Koş, iki haftada13 bin kullanıcı tarafından indirildi.

1390948872_img20140128231333.jpg

Oyun ana karakter Sabri'nin, Dürdane'nin yıllardır yastık altında biriktirdiği altınların peşine düşmesiyle başlıyor. Koş Sabri Koş da ailenin miniği Tosun, Sabri’nin yardımına koşarken, Gültekin ve Orhan ise Sabri’nin oyunu bitirmesine engel olmaya çalışıyor. Oyunda başarılı olup seviye atladıkça, "Bunu Yazan Tosun", "Merdanesi Dım Dım Yar", "Orhantır Strike", "Aceminatör", "Ustalatör" ve "Orhankaya Vadisi" isimli rozetleri kazanabiliyorsunuz. 

Oyunu indirmek için tıklayın: Google Play Store-Fırıldak Ailesi

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.