Oyun

Focus Home E3 2018 programını duyurdu!

Dağıtımcı Focus Home Interactive, gerçekleştirilecek olan E3 2018 etkinliği sırasında, Vampyr ve The Surge 2 gibi birçok beklenen yapımı gün yüzüne çıkartmaya hazırlanıyor.


Bir çok firma ile ortaklaşa çalışma potansiyeline sahip olan dağıtımcı Focus Home Interactive, bu sene oldukça dolu bir şekilde E3 2018 etkinliğinde karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

İlk göze çarpan yapım, Surge 2. Oyunun ilk 30 dakikasını paylaşacak olan yapımcılar, bunun beraberinde oyunun ne kadar aşama kaydettiğini bizlere gösterecek. Ek olarak sağlam bir kitleye hitap eden Call of Cthulhu da bizlere  gösterilecek.

Listenin tamamı ise, açıklamalarıyla birlikte şu şekilde:

Insurgency: Sandstorm: Çevrimiçi FPS Insurgency'nin devam oyunu, E3'te deneme şansı olacak.

Farming Simulator 19:  Farm fenomeninin yeni oyunu ilk kez gösterilecek, çok heyecan verici sürpriz bir duyuruyla birlikte.

The Surge 2: İlk 30 dakikalık oynanış videosu sunulacak.

A Plague Tale: Innocence: Yetim kardeşler Amicia ve Hugo ile tanışacağız, hem de onları kovalayan fare ordusuyla birlikte.

Call of Cthulhu: Lovecraft'ın çarpık dünyası hayata geçiyor.

GreedFall: Politik, diplomatik, karakter ilişkili, önemli seçimler yaptıracak bir RYO. 

İnanıyoruz ki listenin tamamı bu şekilde olmayacaktır. Mutlaka Focus Home Interactive, oyuncuların dikkatini çekmek adına bazı ek duyurular gerçekleştirecektir. Peki ya siz yayınlanan liste hakkında neler düşünüyorsunuz? 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.