Fortnite 3.4 güncellemesi yayınlandı!

Fortnite 3.4 güncellemesi ile iOS'e konsol kalitesinde grafik sunmaya başladı. Güncelleme ile gelen tüm yenilikler haberimizde.

Fortnite 3.4 güncellemesi yayınlandı!

PUBG'nin en büyük rakibi olarak gösterilen Fortnite, geçtiğimiz günlerde mobil platforma adım atmıştı. Konsol, PC ve mobil cihazlarda aynı deneyimi sunacaklarını açıklayan Epic Games, bu sözünü tutmak için 3.4 güncellemesi ile karşımıza çıktı.

iOS'te grafik kalitesini konsollara yakın bir seviyeye çıkaran bu güncelleme ile oyun mekaniklerinde bazı değişikler yapılıyor. Fortnite 3.4 güncellemesile oyun sadece; iPhone SE, 6S, 6S Plus, 7, 7 Plus, 8, 8 Plus, X; iPad Mini 4, iPad Air 2, iPad 2017 ve iPad Pro modellerinde çalışmaya başladı.

Güncelleme ile ayrıca OTA üzerinden veri indirmek için ayrı bir sistem geliyor. Bu özellik sayesinde ilerleyen dönemde sadece verileri güncelleyerek, oyun deneyiminizi arttırabileceksiniz. 

Görsel iyileştirme açısından kenar düzgünleştirme yani 4x MSAA ayarı uygulanıyor.  Konsollarda olan Fısıldamalar ve Yazılı Grup Sohbeti de iOS'teki sürüme geliyor. Ayrıca son olarak güncelleme ile Jailbreak yapılmış iPhone veya iPad modellerinde Fortnite'ın çalışmadığını belirtelim.

Fortnite 3.4 güncellemesi yayınlandı! - Resim : 1Dev güncelleme olarak nitelendirilen 3.5 sürümünün notlarına, Türkçe olarak buradan ulaşabilirsiniz.