Oyun

Fortnite Battle Royale mobile geliyor!

PUBG'nin en büyük rakibi olarak gösterilen Fortnite'ın, mobil platforma da geleceği açıklandı. Fortnite'ın mobil sürümü, PC ve konsollardaki gibi oldukça kapsamlı olacak.

Fortnite mobile geliyor!

Epic Games'in geliştirdiği Fortnite Battle Royale, PUBG'nin en büyük rakibi olarak gösteriliyor. PC, PS4 ve Xbox One platformlarında yer alan Fortnite Battle Royale'ın şimdi de mobil platformda boy göstereceği açıklandı.

Mobile de Free to play (oynaması ücretsiz) felsefesi ile çıkışını gerçekleştirecek olan Fortnite Battle Royale, uygulama içi satın alma seçenekleri ile oyuncuları para harcatmaya yönlendirecek gibi görünüyor.

Şimdilik sadece iOS sürümü duyurulan Fortnite Battle Royale, yakında Android platformuna da gelecek. Peki, Fortnite Battle Royale'ın mobil sürümü nasıl olacak?

Epic Games'in açıklamalarına göre; Fortnite Battle Royale'ın mobil sürümü, PC ve konsol sürümleri gibi oldukça geniş kapsamlı olacak.

Fortnite'ın mobil sürümü; PC ve konsollardaki yanı oynanışa, aynı haritaya, aynı içeriğe ve aynı güncellemelere sahip olacak. Ayrıca, çapraz platform desteği Fortnite'ın mobil sürümünde de yer alacak.

Fortnite Battle Royale mobile geliyor! - Resim : 1Çapraz platform sayesinde mobil cihazınızdan, PlayStation 4'te Fortnite oynayan kişiler ile savaşabileceksiniz. Bunun şimdiden çok büyük bir dezavantaj olacağını söyleyebiliriz.

12 Mart tarihinde yayınlanması beklenen Fortnite, ilk başta davetiye kodu ile çalışacak. Davetiye almak için oyunun resmi web sitesini buradan ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.