Oyun

Fortnite yayıncısı Ewok HyperX ile anlaştı!

Kingston Technology Company Inc.’ın oyun birimi HyperX, yeni marka elçisi olarak Fortnite yayıncısı ve oyuncusu olan 14 yaşındaki Soleil “Ewok” Wheeler ile anlaşma yaptığını duyurdu.

Fortnite yayıncısı Ewok HyperX ile anlaştı!

Bu yeni sponsorluk anlaşması ile birlikte Ewok artık yayın yaparken HyperX ’in oyuncu klavyelerini, oyuncu farelerini ve padlerini, SSD 'lerini ve de bellek modüllerini kullanacak.

Fortnite ’daki yetenekleri ile tanınan kadın oyuncu Ewok, daha öncesinde Forbes 30Under30, Teen Vogue ’s 21Under21 listelerine girerek tanımış ve 2019 yılının En İyi Yayıncı kategorisinde Altın Joystick Ödülünü almıştır.

HyperX ’in yeni marka elçisi, yayıncısı ve kanaat önderi Ewok,

“HyperX ’in ürünlerini kullanmayı ve topluluğa olan bağlılıklarını seviyorum ve bu ekibin bir üyesi olduğum için heyecanlıyım.”

 “Genç bir kadın oyuncu olarak, başkalarına başarabileceklerinizin hiçbir sınırı olmadığını göstermenin önemli olduğunu düşünüyorum. Umarım çabalarım başkaları için de ilham kaynağı olacaktır.”

Ewok ’un Fortnite yetenekleri, TimTheTatman ve Mizkif gibi ünlü Twitch yayıncılarının da dikkatini çekmiş, Ewok ’a ev sahipliği yaparak popülaritesinin artmasına ve binlerce takipçi kazanmasında yardımcı olmuşlardır.

Ayrıca Ninja, Dr. Lupo ve TeamLiquid ’den Chap ile yayın yapan Ewok, hayır yardımı 20.000$ ile sonuçlanan Fortnite Ünlüler Pro-Am turnuvasında şarkıcı ve aktör Jordan Fisher ile yarışmış, hatta Fortnite Summer Block Partisi ve Fortnite Dünya Kupası Pro-Am dahil olmak üzere de birçok etkinliğe katılmıştır.

2019 yılında sadece Mixer platformunda yayın yapmaya başlayarak 145 ’den fazla izleyiciye ve bir milyondan fazla toplam görüntülemeye sahip olan Ewok, A3 Sanatçılar Ajansı tarafından da temsil edilmektedir.

HyperX Pazarlama Müdürü Khoi Nguyen yaptığı açıklamada, “HyperX olarak, Ewok 'u HyperX kanaat önderleri, ünlüleri ve temsilcileri ailesine davet etmekten heyecan duyuyoruz. Oyun topluluğunun motive eden, kanaat önderi ve yetenekli oyuncusu Ewok, HyperX Hero ’da bulunan becerilerini ve güçlü yanlarını beraberinde getiriyor.” demiştir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.