Oyun

PlayStation Now Mayıs ayı oyunları duyuruldu! Efsane oyunlar!

PlayStation Now sisteminin Mayıs ayında yayınlanacak oyun listesi merakla bekleniyordu ve oyunlar sonunda duyuruldu!

PlayStation Now Mayıs ayı oyunları duyuruldu! Efsane oyunlar!

Evde kalmak zorunda olduğumuz şu günlerde imdadımıza PlayStation Now yetişiyor. Sistem, bu ay bünyesine kattığı muhteşem oyunlar ile zaman geçirmenin en kolay yollarından birini bizlere sunuyor.

PlayStation Now Mayıs ayına ait yayınlanacak oyunların listesi sisteminin kullanıcıları tarafından merakla bekleniyordu. Sony Interactive Entertaintment sonunda merakları giderdi ve Mayıs ayında sisteme eklenecek oyunların listesini oyunseverler ile paylaştı.

PlayStation Now Mayıs ayı oyunları duyuruldu! Efsane oyunlar!

Buna göre Tom Clany’s Rainbow Six Siege , The Evil Within 2 ve Get Even bugün itibari ile söz konusu sisteme eklenmiş oldu. Ayrıca tüm bunlara ek olarak bu oyunlardan Tom Clany’s Rainbow Six Siege 2 Kasım’a kadar sistemde kalacak ve PlayStation 4 kullanıcıları tarafından indirilebilecek.

PlayStation Now Mayıs ayı oyunları duyuruldu! Efsane oyunlar! - Resim : 1

PlayStation Now nedir?

PS2, PS3 ve PS4’ten toplamda 800’den fazla oyunu bünyesinde barındıran PlayStation Now, PlayStation 4 ve PC’de olan bir oyun streaming abonelik servisidir. Bunun yanında PlayStation 4 sahipleri 300’den fazla PS2 ve PS4 oyununu da konsollarına indirerek oynama imkanına sahip oluyor. Sistemin yedi günlük deneme sürümü olmakla birlikte aylık abonelik ücreti 9.99 dolar, yıllık abone olma bedeli ise 59.99 dolar olarak belirlenmiş durumda.

Yorumlar
Hedehele
Yapacağınız indirimdeki oyunlara......
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.