Oyun

Fortnite’ta Infinity Gauntlet etkinliği sona eriyor!

Fortnite'ta oyuncuların severek oynadığı Infinity Gountlet modu yarın sona eriyor. Fortnite'ta Thanos ile vedalaşmaya hazır olun.

Fortnite’ta Infinity Gauntlet etkinliği sona eriyor!

Epic Games, yaptığı duyuru ile yarın Thanos olarak oynanabilen Infinity Gauntlet etkinliğinin sona ereceğini belirtti. Oyuncular tarafından oldukça beğenilen ve birçok eğlenceli ana tanık olduğumuz mod, beraberinde Fortnite'ın oyuncu sayısınıda katlamıştı.

Avengers Infinity War filminin karizmatik kötüsü Thanos, bir süre önce Fortnite Battle Royale oyununa Infinity Gauntlet etkinliği ile misafir olarak gelmişti. Oyunda, haritanın bir yerine düşen Infinity Gauntlet’i bulan oyuncu Thanos’a dönüşerek taşların gücüyle resmen oyuncuların üzerinde kaos saçıyordu.

Tüm oyuncuların Thanos'a karşı savaştığı oyun modu maalesef yarın aramızdan ayrılacak gibi duruyor. Ayrıca oyuncuların Thanos'un fazla güçlü olması ile ilgili geri bildirimler göndermesi üzerine Epic Games, getirdiği güncelleme ile Thanos'un güçlerini azaltmaya gitmişti. Ancak oyunda oldukça beğenilen Infinity Gauntlet modu 15 Mayıs itibariyle sona eriyor. Bu nedenle modu henüz oynayamayanlar ya da merak edenlerin fırsatı değerlendirebilmeleri için oldukça az bir süre kaldı.

İlerleyen dönemlerde Epic Games, Marvel ile bu tarz anlaşmalar yapacakmı bakacağız ancak bu beraberliğin burada bitmeyeceğine kesin gözüyle bakıyoruz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.