Oyun

Bethesda Rage 2'yi resmi olarak duyurdu!

Tüm sızıntı haberlerinin ardından Bethesda sonunda Rage 2'yi resmi olarak duyurdu.

Bethesda Rage 2'yi resmi olarak duyurdu!

Hatırlarsanız bu sabah sizlere Rage 2'nin teaser videosunun sızdığını aktarmıştık. Bu sızıntıların ardından Bethesda sonunda Rage 2'nin resmi duyurusunu gerçekleştirdi.

Geride bıraktığımız yıllarda çıkan ancak oyunculara bekleneni veremeyen Rage, yeni oyunu ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bir süredir söylenti olarak sosyal medyada dolaşan yapım, Bethesda tarafından günler öncesinde doğrulanmıştı.

Resmi YouTube hesabından oyunun duyuru videosunu yayınlayan Bethesda, oldukça eğlenceli bir oyun ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor gibi. Hafif Mad Max hafif Borderlands havası bulunan oyunun ilk oynanış videosu ise Bethesda tarafından yarın paylaşılacak.

Muhtemelen kısa videolar halinde oyunun oynanışı hakkında ipuçları vereceği tahmin edilen geliştirici ekip, E3 2018 fuarında dev bir sunum ile Rage 2'yi oyunculara gösterecektir. Eğer Bethesda ekibi ilk oyundan dersini alarak yeni Rage oyununda karşımıza farklı bir kalitede çıkarsa güzel bir oyunun bizleri beklediğinden şüphemiz yok diyebiliriz. 

Bakalım Rage 2 yarın yayınlanacak olan oynanış görüntüleri ile oyuncuları heyecanlandırabilecek mi? Yayınlanan videoya yukarıdaki oytanıtıcıdan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.