Oyun

Forza Horizon 4'ün konsept görselleri sızdırıldı!

Microsoft'un elinde bulundurduğu en güçlü markalardan biri olan Forza Horizon, anlaşılan yeni oyunu ile bizleri Hong Kong'a sürükleyecek.


Xbox'ın en iyi serilerinden biri olan Forza Horizon markasının henüz duyurulmamış dördüncü oyunundan bazı konsept görselleri internet üzerinde sızdırıldı.

Microsoft'un bu E3 2018 etkinliğinde büyük bir şov yapacağını hemen hemen herkes biliyordur diye tahmin ediyorum. Elinde bulundurduğu tüm markalar ile ilgili planları bulunan Microsoft, anlaşılan yeni Forza Horizon oyununu bu sene içerisinde duyurmaya hazırlanıyor.

Xbox İspanya ve Portekiz sorumlusu Fernanda Delgado geçtiğimiz ay Gamereactor'a yaptığı açıklamada bir sonraki Forza Horizon oyununun geliştirildiğini ve Haziran ayında gerçekleşecek E3 2018 etkinliğinde resmi olarak tanıtılacağını üstü kapalı doğrulamıştı.
 
Fernanda Delgado oyunun nerede geçeceğini E3'te öğreneceğimizi söyledi ancak konsept görseller Hong Kong'da geçeceğini söylüyor. Özellikle ilk görselde Hong Kong'da yer alan Çin Bankası Kulesi net bir biçimde görünüyor. Peki ya sizce yeni Forza oyunu nerede geçecek? Oyun sadece Hong Kong'la mı sınırlı kalacak? 
 
Microsoft E3 2018 basın konferansı 10 Haziran tarihinde Türkiye saati ile 23:00'da başlayacak.
 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.