Oyun

Kingdom Hearts III'den yeni oynanış görüntüleri geldi!

Square Enix, Kingdom Hearts III için yeni oynanış videoları paylaştı. Bu yıl içerisinde çıkışını gerçekleştirecek olan oyun umarız daha fazla erteleme haberi ile karşımıza çıkmaz.


Yabancı oyun basını geçtiğimiz günlerde Square Enix tarafından düzenlenen bir etkinlikte Kingdom Hearts III'ü oynama fırsatı buldu ve bu sitelerden 4Gamer.net, Dengeki Online, Eurogamer, Easy Allies, Eurogamer, GameSpot, IGN, IGN Japan ve VG247 yeni oynanış görüntüleri eşliğinde oyun hakkındaki ilk deneyimlerini paylaştı.

Kingdom Hearts III 2018'de PlayStation 4 ve Xbox One için çıkacak. Resmi çıkış tarihi henüz duyurulmadı ancak yönetmen Tetsuya Nomura Famitsu'ya oyunun çıkış tarihinin Haziran'ın başlarında duyurulacağını söyledi.

Muhtemelen E3 etkinliği sırasında öğreneceğimiz çıkış tarihi, bizlere şimdiden oyunun yakın bir zamanda çıkışını gerçekleştireceğini işaret ediyor diyebiliriz. Oyunun oynanış görüntülerine baktığımız zaman, bizleri ne kadar eğlenceli bir dünyanın beklediğini görebiliyoruz. 

Oynanış videolarını aşağıdaki oynatıcılardan izleyebilirsiniz.

Oynanışı ile ön plana çıkan oyun, uzun zamandır merakla bekleniyordu. Umarız Square Enix, oyuncuları artık daha fazla bekletmeden oyunu bu yıl içerisinde  piyasaya sürer.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.