Oyun

Frostpunk 2 etkileyici bir fragman ile duyuruldu!

11 Bit Studios, Frostpunk 2 oyununu, bir takım yeni özellikleri ve etkileyici bir fragmanla duyurdu.

Frostpunk 2 etkileyici bir fragman ile duyuruldu!

2018 yılında çıkış yapan ve oldukça sevilen strateji oyunu Frostpunk'ın devam oyunu olan Frostpunk 2 heyecan verici bir fragman eşliğinde duyuruldu. Bir devam oyun olan Frostpunk 2 bir takım değişiklikler ile şimdilik PC'de oynanabilecek.

Frostpunk 2 etkileyici bir fragman ile duyuruldu!

İlk oyunu Frostpunk ismi ile 2018 yılında çıkan ve kısa süre içinde hayli popüler olan oyunun devamı niteliğindeki Frostpunk 2 heyecan verici bir fragman eşliğinde duyuruldu.

Aslında 11 Bit Studios, Frostpunk 2 oyununu ilk olarak haziran ayında fragmanının bir kısmını yayınlayarak tanıtmıştı ve 12 Ağustos tarihinde daha fazla bilginin paylaşılacağı belirtilmişti.

Kıyamet sonrası şehir kurma oyunu olan Frostpunk oyununda, aynı zamanda hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Dünya sonsuz bir kışın pençesindedir, Kömür yakma, yerini önemli petrol çağına bırakacaktır. En büyük gerçek ise, artık en büyük tehlikenin diğer insanlar olduğudur. Frostpunk 2 oyunun merak uyandıran fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Frostpunk 2 Yönetmenlerinden Jakub Stokalski oyunun vizyonu ile ilgili ifadelerinde şu sözlere yer verdi;

"Oyunculara sunmayı hedeflediğimiz, orijinal Frostpunk'ın deneyiminin çok daha geniş çaplı hali. Büyümeye devam eden yaklaşık 70 kişilik ekibimizle boyut, prodüksiyon değeri ve kullanıcı deneyimi kalitesi gibi oyunun tüm yönlerine odaklanmak için yeterli iş gücüne sahibiz. Ancak asıl hedefimiz basit bir devam oyunundan fazlasını yapmak. Oyuncuların beklentileri arasında seçimlerin yön verdiği geniş bir evren, toplumu ve şehri uygun gördükleri biçimde şekillendirme özgürlüğü ve sonuçların meyvelerini toplama imkânı bulunabilir. Frostpunk 2, ilk oyunun çatışmalarına dayanıyor; hayatta kalmaya karşı insani değerler ve hayata karşı buz gibi bir soğuk. Ancak en önemlisi de siyaset, toplum ya da teknolojik ilerleme gibi oyunun birçok kısmında kendini gösteren yeni bir katman ekliyor: İnsanlar ve onların doğası arasındaki çatışma".

Frostpunk 2’yi Steam, GOG ve Epic Games Store‘da istek listenize ekleyebilirsiniz, ancak oyunun çıkış tarihinin  henüz açıklanmadığını ayrıca belirtelim.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.