Oyun

Ant-Man ile Wasp Future Fight'a katıldı!

Netmarble Corp., mobil RPG oyunu MARVEL Future Fight oyununa Ant-Man ve Wasp kahramanlarının katıldığını yaptığı resmi açıklama ile oyuncularına duyurdu. 

Ant-Man ile Wasp Future Fight'a katıldı!

Dün vizyona giren Ant-Man and the Wasp, birçok izleyici tarafından beğenildi ve sevildi. Bizim de incelemesini hazırlamış olduğumuz film, her ne kadar evrene yeni bir soluk getirmesede, kendi içinde oldukça eğlenceli ve aksiyonu bol bir deneyim sunmayı başarıyor kesinlikle.

Mobil oyun firması Netmarble Corp.'da mobil RPG oyunu MARVEL Future Fight oyununa Ant-Man ve Wasp kahramanlarının katıldığını yaptığı resmi açıklama ile oyuncularına duyurdu. 

Güncellemede ayrıca Efsanevi Savaş moduna Ant-Man and The Wasp filminden esinlenilen iki yeni bölüm de geldi. Oyuncular, Ghost karakteri ile Hank Pym'in laboratuvarına girebilir ya da Ant-Man olarak Ghost ile savaşabilir. Ayrıca oyuna ilk kez İttifak Akınları da geliyor, böylece oyuncular birlikte çalışıp güçlü Akın Baş Düşmanlarını yenerek daha iyi ödüller alabilecek.

Oyuncular, son güncelleme ile birlikte ayrıca Kategori-3 geliştirmeleri ve Thor ile Ant-Man için yeni nihai yetenekler gibi diğer değişikliklere de erişebilecek. MARVEL Future Fight, kısa bir süre önce üçüncü yıldönümünü kutladı ve Dünya'nın her yerindeki 84 milyondan fazla oyuncusu için oyun içi etkinlikler düzenledi. Oyun, şu anda App Store ve Google Play üzerinden Dünya'nın her yerinde oynanabilir.

Android ve iOS cihazlarda 03 Temmuz 2018 tarihinden itibaren geçerli olacak en son güncellemede Marvel çizgi romanlarının sayfalarından çıkan üç yeni karakter ve dört yeni kostüm gelecek. Bunlar sırasıyla;

Goliath: Hank Pym'in laboratuvar ortağı Bill Foster, kahraman Goliath olmak için Pym Partiküllerini kullanarak bedenini ve gücünü artırıyor.

Ghost: Çok zeki bir casus, mucit ve patlayıcı uzmanıdır. İstediği zaman dokunulmaz olmasına olanak veren bir kostüm giyer.

Wasp: Hank Pym'in kızı Nadia Van Dyne, yeni Wasp olmak için Ant-Man Kıyafetini geliştirdi. Enerji şuaları atabilir, uçabilir ve boyutunu küçültebilir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.