Oyun

Game of Thrones'un oyunu çıkıyor!

Televizyon dizisine uyarlandıktan sonra popülerliğini arttıran Game of Thrones oyun oluyor!

Game of Thrones'un oyunu çıkıyor!

Geçtiğimiz sene TV dizisi olarak başlayan George R.R. Martin'in fantastik kitabı  Game of Thrones'un oyunu çıkıyor. 2011 yılında TV dizisi olarak karşımıza çıkan Game of Thrones'un kitabı milyonlar kişi tarafından okunmuştu. Uluslararası film dizi  oylama sitesinde 9.4 lük bir oylamaya sahip olan bu dizinin yeni gelecek olan oyunu merakla bekleniyor.

1330858366_ekran-alintisi.jpg

Yeni gelecek oyun daha önce hiç yapılmamış Game of Thrones oyunu değil. Daha önce Atlus tarafından yapılan RPG benzeri oyunu ilerideki yıllarda PC, Xbox 360 ve Playstation 3 için piyasaya çıkacak.

1330859112_bigpoint-game-of-thrones.jpg

Oyununun yapımcısı olarak Bigpoint karşımıza çıkıyor. Şirket yaptığı açıklamalarda yeni oyunun online olarak internet tarayıcıları üzerinden ve Unity grafik motoru ile yüksek çözünürlüklerde oynanabileceğini belirtti.

1330859361_bigpoint-social-games-observer.jpg

Oyun karşımıza karmaşık bir hikaye ile çıkıyor, hikayenin odak noktalarından birisi ise Castlewood hanedanlığı.Oyun, 7-9 Mart tarihleri arasında San Francisco’da gerçekleşecek olan GDC’de (Oyun Geliştiricileri Kongresi) tanıtılacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.