Oyun

Gears 5 çıkış tarihi açıklandı!

Microsoft ve geliştirici The Coalition, Gears 5'in çıkış tarihi açıklandı!

Gears 5 çıkış tarihi açıklandı!

Yayıncı Microsoft ve geliştirici The Coalition, Gears 5'in 10 Eylül'de Xbox One ve PC için çıkış yapacağını duyurdu. Ön siparişler Terminator: Dark Fate karakter ek paketini içeriyor.

Gears 5 çıkış tarihi açıklandı!

Oyun dünyasının en çok beğeni toplayan serilerinden Gears, beş heyecanlı mod ve şimdiye kadarki en derin senaryo moduyla hiç olmadığı kadar büyüyor.

Kıyasıya geçen savaşların temposu düştüğünde Kait Diaz düşmanla olan bağlantısını açığa çıkarmak için görevden ayrılır ve Sera için gerçek tehlikenin kendisi olduğunu keşfeder.

Campaign

Dünya parçalanmanın eşiğinde. Swarm, Coalition'ın robot ordusunu bozarak insan şehirlerine inmeye başladı. Tehlike yaklaşırken Kait Diaz düşmanla olan bağlantısını açığa çıkarmak için görevden ayrılır ve Sera için gerçek tehlikenin kendisi olduğunu keşfeder.
 
Escape

Üç oyunculu bir intihar ekibinin birlikte çalışarak düşman kovanını içerden yok etmeye çalıştığı yeni, agresif, riskli bir ortak görev modu.
 
Versus

10'un üzerinde oyun türü, tüm rekabetçi stiller için hem yeni hem de klasik haritalar ve ödüller.


Horde

Yeni kahraman yeteneklerini kullanarak, savunma oluşturarak, güç toplayarak, yeteneklerinizin seviyesini artırarak ve ekip olarak çalışarak hayatta kalın.
 
Map Builder

Özel Escape kovan haritaları ve deneyimleri oluşturup arkadaşlarınızla paylaşın ve yarışın. Escape modu fragmanını ve Terminator: Dark Fate fragmanını yukarıdaki oynatıcılardan izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.