Oyun

GeForce NOW kütüphanesine 8 oyun daha eklendi

Ekranı ve internet bağlantısı olan her cihazı oyun canavarına çeviren GeForce NOW kütüphanesini genişletmeye devam ediyor. İşte konu hakkındaki detaylar.

GeForce NOW kütüphanesine 8 oyun daha eklendi

Nvidia’nın bulut tabanlı oyun servisi GeForce NOW oyun kütüphanesini genişletmeye devam ediyor. Bilindiği üzere geçtiğimiz yıl duyurulan Google Stadia oyun sektöründe büyük ses getirmeyi başarmıştı. Fakat Stadia’nın çıkışında yaşanan sorunlar acaba bu teknoloji için henüz erken mi sorularını da beraberinde getirdi.

GeForce NOW kütüphanesine 8 oyun daha eklendi

Stadia’dan sonra kullanıma sunulan GeForce NOW ise sorunsuz yapısıyla stream tabanlı oyun servislerinin gerçekten kullanışlı olduğunu oyun severlere gösterdi. Geçtiğimiz gün Nvidia tarafından konu hakkında yapılan açıklamada şu satırlara yer verildi.

Fakat öncelikle, oyunların çoğu için güncelleme duyurulma zamanının perşembe günleri olacağını vurgulamak isteriz. Bu sayede GeForce NOW üyeleri, her perşembe, hangi yeni oyunların geldiğini kontrol edebilir.

Bu oyunlara “Game Ready on GeForce NOW” diyoruz.

Bunlar, Game Ready Sürücüsü performans iyileştirmeleriyle bulut oyunlarını optimize etmek için çalıştığımız, anında erişilebilir oyunlar. Halihazırda oyun güncellemeleri ve yamaları için çalışmaya devam ediyoruz: Ayrıca bir oyun RTX destekli olduğunda, Control’de olduğu gibi, etkileyici ışın izlemeli grafiklere sahip oluyor.

PC’de piyasaya sürüldükleri veya mümkün olan en yakın tarihte yeni oyun lansmanları yayınlamaya devam edeceğiz. (Bunlardan birkaçı için gelecek haftayı bekleyin!)

İlk #GRonGFN duyurumuz Founders üyeliği olanlar için gelen RTX ON özellikli Contol. “The Foundation” geliştirmesini de GeForce NOW’a getirmek için çalışıyoruz ve güncelleme hazır olduğunda da duyurusunu sizinle paylaşacağız.

GeForce NOW’a bugün itibarıyla toplamda 8 oyun eklendi:

Arma 2: Operation Arrowhead
Control (with RTX ON)
Danganronpa: Trigger Happy Havoc
Dungeons 3
Headsnatchers
IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad,
Jagged Alliance 2 – Wildfire
The Guild 3

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.