Oyun

Müjde! Mount & Blade II: Bannerlord çıktı!

Oyunseverler tarafından yıllardır heyecan ile beklenen Mount & Blade II: Bannerlord, sonunda kullanıma sunuldu.

Müjde! Mount & Blade II: Bannerlord çıktı!

Oyun tutkunlarının bir zamanlar heyecan ile oynadığı yapımlardan birisi olan Mount & Blade, ikinci oyunu ile karşımıza geliyor. Oyunseverler tarafından yıllardır büyük bir özlem ile beklenen yapım, sonunda çıkışını gerçekleştiriyor. Mount & Blade II: Bannerlord, ayrıca çeşitli indirim fırsatları ile de karantina altında olduğumuz şu günlerde oldukça cazip hale geliyor.

Müjde! Mount & Blade II: Bannerlord çıktı!

Bugün 13.00 itibariyle çeşitli platformlardan satın alabildiğimiz oyun, çıkışına özel olarak bazı indirim kampanyalarına da sahip. 150 TL’lik fiyat etiketine sahip olarak bizlere sunulan Bannerlord, yüzde 10 oranında bir indirim ile geliyor. Herkes tarafından kullanılabilen bu yüzde 10’luk indirim ile yapımın fiyatı 134,99 TL’ye düşüyor. Ayrıca daha önceden edinmiş olduğunuz bir Mount & Blade’iniz var ise, yüzde 10’luk bir indirim hakkına daha sahip oluyorsunuz ve böylelikle oyunu 119,99 TL’den satın alabiliyorsunuz.

Yukarıda bahsettiğimiz indirim fırsatlarını değerlendirebilmeniz için, kısıtlı bir süreniz var! Mount & Blade hayranıysanız ve bu oyunu uygun fiyatlara indirmek istiyorsanız, 13 Nisan’a kadar zamanınız bulunuyor. Steam ve TaleWorlds’ün resmi internet sitesinden indirebileceğiniz Mount & Blade II: Bannerlord ile evde zamanınızı eğlenerek geçirebilirsiniz!

Mount & Blade II: Bannerlord sistem gereksinimleri

Söz konusu oyunu oynayabilmeniz için bilgisayarınızın en az  aşağıdaki donanımsal özelliklere sahip olması gerekiyor:

  • İşletim sistemi: Windows 7 (64 bit)
  • İşlemci: Intel Core i3-8100 ya da AMD Ryzen 3 1200
  • Bellek: 6 GB
  • Ekran kartı: Intel UHD Graphics 630 ya da Nvidia GeForce GTX 660 2 GB ya da AMD Radeon HD 7850 2 GB
  • Depolama: 60 GB
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.