Oyun

Ghost of Tsushima bomba gibi geliyor!

Sony, E3 2018 konferansı sırasında Ghost of Tsushima'nın ilk oynanış videosunu yayınladı.

Ghost of Tsushima bomba gibi geliyor!

Sony, E3 2018 konferansından, PlayStation 4'e özel olarak geliştirilen Ghost of Tsushima'nın ilk oynanış videosunu yayınladı.

Geçtiğimiz yıl E3 2017'de duyurusu yapılan Ghost of Tsushima oyunseverlerin ilgisini çekmeyi başarmıştı. Neredeyse bir senedir oyunla ilgili çok fazla bilgi gelmemişti. Uzun bekleyişin ardından Sony, bombayı patlatarak oyunun ilk oynanış videosunu oyunseverlerin beğenisine sundu.

Sucker Punch tarafından geliştirilen oyun bir samurayın öyküsünü anlatmakta. inFamous, inFamous Second Son, inFamous 2 ve inFamous First Light ile ününe ün katan Sucker Punch'ın aksiyon ve yarı açık dünya oyunlarında başarılı bir firma olduğunu, söyleyebiliriz.

Ghost of Tsushima'nın da açık dünya aksiyon oyunu olacağı biliniyordu ancak oyunun bir samuray hikayesinin anlatacak olması dışında pek de bir şey bilinmiyordu. Yayınlanan oynanış görüntülerinde oyunun ne kadar dehşet verici bir tarzı bulunduğu gözler önüne serildi. Özellikle videoyu izlerken çevre detaylarına ve etkileşime dikkat etmenizi şiddetle öneririm. Oyun PlayStation 4'ün belki de en iyi görünen oyunlarından biri olarak karşımıza çıkacak.

Henüz oyunun çıkış tarihi resmi olarak duyurulmuş değil. Tahmini olarak 2019 yılı gösterilmekte. Yayınlanan oynanış videosuna yukarıdaki oynatıcı üzerinden ulaşabilirsiniz. Peki ya siz Ghost of Tsushima hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.