Oyun

Square Enix E3 2018'de neler duyurdu?

Square Enix'in E3 konferasında duyurulan tüm oyunlarını sizler için bir araya getirdik. İşte Square Enix'in E3 2018'de tanıtılan tüm oyunları.

Square Enix E3 2018'de neler duyurdu?

E3 2018 kapsamında Square Enix'in E3 etkinliği, dün itibarıyla başladı. Merakla  beklenilen yeni duyuru videolarında Square Enix, oyuncuları hiç beklemediği marka isimleri ile vurdu. Bunlardan en dikkat çeken isimler ise The Quiet Man ve Dragon Quest XI oldu. Ek olarak Just Cause 4'ün yanında toplam 7 adet oyun bizlerin beğenisine sunuldu.

Tüm konferans sadece duyurular eşliğinde ilerlemedi elbette. Daha önceden çıkışını gerçekleştirmiş oyunların yan paketleri ve ek içerikler de mevcut. Tüm bu yapımlar adına yeni bilgiler ve ilk oynanış görüntüleri de bizlerin beğenisine sunuldu.

Aşağıda bu oyunlar hakkında bilgilere, fragmanlarına, çıkış tarihlerine ve platformlarına ulaşabilirsiniz. Peki siz Square Enix'in E3 konferansından memnun kaldınız mı? 

Dragon Quest XI (4 Eylül 2018)

Square Enix, Dragon Quest XI için E3 2018 duyuru fragmanını yayınladı.  tamamen yeni karakterler, çok detaylı bir dünya, etkileyici bir hikaye vaadiyle oyuncuların karşısına çıkacak olan Dragon Quest XI, rol yapma konusunda oldukça iddialı bir şekilde karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Dragon Quest XI, PlayStation ve PC için 4 Eylül 2018'de çıkışını gerçekleştirmiş olacak.

Shadow of the Tomb Raider (14 Eylül 2018)

Diğer oyunlarına nazaran daha özgür bir yapı sunacak olan Shadow of the Tomb Raider, düşmanlarınıza yaklaşım tarzınızda da farklı yolları tercih etmenize olanak tanıyacak. Ayrıca keşfedilmeyi bekleyen çok fazla mezar olduğuna dikkat çeken Square Enix, yeni oyunda gizlilik öğesini daha kullanılabilir bir hale getirecek.

Keşif tarafında yeniliklere gidileceğini söyleyen Eidos Montréal'in şimdilik oyunculara bu konuda neler sunacağını henüz bilmiyoruz. Dün gece Microsoft'un E3 2018 sunumunda gösterilen oyunun yeni videosuyla beraber bekleyenler daha fazla memnun oldu diyebiliriz. 

Shadow of the Tomb Raider, seriye yeni bir soluk getiren tüm üçlemenin içerisindeki en iyi aksiyon sahnelerinin yanı sıra senaryonun da büyük bir önemi bulunuyor.

Just Cause 4 (4 Kasım 2018)

Çatışma, baskı ve şiddetli hava koşullarının hüküm sürdüğü Güney Amerika ülkesi Solís'te geçecek olan oyunda, ana karakterimiz Rico Rodriquez'in ne pahasına olursa olsun geçmişi hakkındaki gerçekleri ortaya çıkarmak üzere bir maceraya atılıyoruz.

Atlama tulumunu giy, tamamen kişiselleştirilebilir tırmanma çengelini kuşan ve Solís'e gök gürültüsünü getirmeye hazır olun sevgili Teknolojioku takipçileri.

Kingdom Hearts III (29 Ocak 2019)

Story ve Monsters Inc. evrenlerine giriş yapan Sora ve ekibi, bu sefer Frozen dünyasına da merhaba diyecekler. Disney'in kısa sürede en büyük markalarından biri haline gelen Frozen'dan, Elsada Kingdom Hearts 3'e dahil olacak gibi gözüküyor. 

Kingdom Hearts 3, 29 Ocak 2019'da PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkışını gerçekleştirecek.

Babylon’s Fall (2019)

Babylon’s Fall PlayStation 4 ve Steam için 2019 yılında çıkış yapacak. Babylon’s Fall'ın duyuru fragmanı oyunla ilgili çok fazla ipucu vermiyor ancak, Platinium Games'in önceki oyunlarına bakarak, oyunun yine akisyon türünde bir oyun olacağını tahmin edebiliriz.

The Quiet Man (2019)

The Quiet Man'de işitme ve konuşma engelli bir karakteri kontrol edeceğiz.

Yayınlanan duyuru videosunda gerçek aktörlerin rol aldığı bir sinematik ile açılış yapılmakta. Issız bir sokak arasında karakterimizin karşısına çıkan haydutlara sessiz olmaları konusunda işaret yapan karakterimiz bu noktadan itibaren oyun içi görüntülere geçiş yapıyor ve olanlar oluyor. 

The Quiet Man ile ilgili çok fazla bilgi paylaşılmadı. Oyunun henüz tam olarak nasıl bir şey olacağı konusunda bir bilgimiz bulunmuyor maalesef.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.