GIST 2019 için geri sayım başladı!

Türkiye’nin en büyük oyun fuarı Gaming İstanbul’un dördüncüsü, Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde yapılacak. İşte detaylar!

GIST 2019 için geri sayım başladı!

Türkiye’nin en büyük uluslararası ölçekli Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı Gaming İstanbul’un dördüncüsü, Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde yapılacak. 31 Ocak 2019 Perşembe saat 10:00’da başlayacak olan fuar, 3 Şubat 2019 saat 18:00’e kadar sürecek.

Biletleri internet üzerinden indirimli satılan Gaming İstanbul’da yeni oyunlar tanıtılırken, eğlenceli ve inovatif cihazlar görücüye çıkacak ve birbirinden renkli, ödüllü turnuvalarla heyecan doruğa çıkacak. 

Gaming İstanbul, oyun severlerin olduğu kadar oyun profesyonellerinin de buluşma noktası. Meşhur oyunların geliştiricileri seminerler verirken, oyun dünyasında kariyer fırsatları arayanlar bir araya gelecek ve fuar, yerli oyun ihracatına da köprü vazifesi görecek.

Oyun dünyasının heyecanla beklediği Gaming İstanbul Fuarı, 31 Ocak 2019 – 3 Şubat 2019 tarihleri arasında Türkiye’nin en büyük gösteri merkezi Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde dördüncü kez gerçekleştirilecek. Toplam 18 bin 470 metrekare açık ve kapalı alanda yapılacak fuar.

GIST 2019 için geri sayım başladı!

GIST 2019 için geri sayım başladı! - Resim : 1

Dünya devi oyun şirketlerinin stantları, ödüllü oyun ve cosplay turnuvaları, çocuk parkı, alışveriş ve retro oyun alanının yanı sıra, oyun dünyasında kariyer yapmak isteyen ve halihazırda sektörde çalışan profesyonellere yönelik etkinliklere ev sahipliği yapacak.

Buna ek olarak oyun dünyasının yeni gözdesi olan bağımsız oyunlar, ülkemizde de büyümeye devam ediyor. Gaming İstanbul, bugüne dek hiç yatırım almamış, belli bir büyüklüğün altındaki bağımsız oyun şirketlerine özel destek vermeye bu yıl da devam ederken, GIST Bağımsız Geliştirici Ödülleri de bu yıl ilk kez düzenlenecek.

Oyun dünyasının farklı disiplinlerden profesyonellerini her yıl düzenlenen geliştirici konferansı ile buluşturan Gaming İstanbul, iş ağlarını genişletmek isteyenler kadar yatırım bulmak isteyenler için de doğru adres olacak.

Teknolojioku olarak 31 Ocak 2019'da GIST etkinliğinde yer alıyor olacağız. İzleyicilerimiz için özel olarak hazırlayacağımız fuar videomuzu izlemeden geçmeyiniz. Daha fazla detay paylaşıldıkça sizlere aktarmaya devam edeceğiz.