Oyun

God of War ilk üç günde ne kadar sattı?

God of War'ın ilk üç günde ne kadar satış gerçekleştirdiği açıklandı.

God of War ilk üç günde ne kadar sattı?

2018'in merakla beklenen PlayStation oyunlarından God of War, çıkışı ile adeta etrafı kasıp kavurdu. Sony Interactive Entertainment, God of War'un çıkış yaptığı ilk üç gününde dünya genelinde 3.1 milyon adet sattığını duyurdu.

Böylelikle God of War en hızlı satan PlayStation 4 özel oyunu olarakta tarihe geçmiş oldu. Oyunun yapımcısı Santa Monica Studio Şefi Shannon Studstill tarafından paylaşılan mesajda Shannon; "Kratos'un yeni macerasına bizimle birlikte katılmaya karar veren dünya çapındaki milyonlarca hayrana bizzat teşekkür etmek istiyorum. Desteğiniz gerçekten ilham verici ve oyunun sınırlarını aşmak için her gün kendimizi zorlamamızın bir sebebi.

Ayrıca kreatif direktörümüz Cory Barlog, ürün geliştirme direktörümüz Yumi Yang ve Santa Monica Studio'daki tüm harika ekibimize teşekkür etmek istiyorum. Oyunun vizyonundaki inanç ve ekibimizdeki hikaye anlatma tutkusu inkar edilemez. Hayranların uzun zaman hatırlanacak olan en sevdikleri God of War oyun anlarını nasıl yarattıklarını duymak için sabırsızlanıyoruz." açıklamasında bulundu.

Yeni God of War, 20 Nisan'da PlayStation mağazası ve belirli satış noktalarında Türkçe altyazı desteği ile satışa sunuldu. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.