Oyun

God of War'ın yeni videosu yayınlandı

Sony, God of War için yeni bir videoyu daha oyuncularla buluşturdu. Şimdiye kadar hayranlarının merakla beklediği oyun, bu yeni videoda da mükemmel görünüyor.

God of War'dan yeni video!

PlayStation 2 ile hayatımıza giren God of War serisi, gerek dinamikleri, gerek hikayesi, gerekse de atmosferi ile efsaneler arasına girmeye adaydı. PlayStation 3 için satışa sunulan GoW 3 ile seri zirveye taşınmıştı.

God of War sonrasında gelen ve temel üçleme arasında kalan bazı olayları anlatan yapımlar ise pek tutulmamıştı. Sonuç olarak Santa Monica, ara hikayelere sahip God of War oyunları üzerinde fazla ısrarcı olmadı ve GoW 3 sonrasında yaşanan olayları konu edinen God of War ile yola devam kararı aldı. 

Bu sefer İskandinav Mitolojisi yaratıkları ve tanrıları ile boy ölçüşeceğimiz macerada, yine Kratos’u kontrol etme şansına erişeceğiz. 20 Nisan tarihinde raflardaki yerini alacak olan God of War, hali hazırda PS Plus üzerinden ön siparişe sunulmuş durumda. Yapımcı stüdyo oyun satışlarını arttırmak için çıkışına günler kala yeni bir oynanış videosu daha yayınladı.

God of War, serisinin dördüncü ana oyunu olacak. Oyun, diğer oyunlara nazaran daha fazla keşif ve açık dünyaya yönelecek. İskandinav mitolojisini anlatacak olan yapımın sabit bir kamera açısına sahip olması, diğer oyunlardan ayıran bir başka özellik.

Yaklaşık 5 dakika uzunluğundaki videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.