GTA 5 için geri sayım başladı, PC'ye gelecek mi?

Rockstar Games oyun stratejisi ile şaşırtıyor!

GTA 5 için geri sayım başladı, PC'ye gelecek mi?

Geçtiğimiz yıllarda sektörün ilklerine imza atan Rockstar Games, Grand Theft Auto 5 ile yeni bir devrim yaratmaya geliyor.  Önümüzdeki günlerde gelmesi beklenen yeni oyunun görselleri ve ilk videoları geçtiğimiz aylardan beri yayınlanıyor, oyun severleri heyecanlandırmaya devam ediyordu.

Herhangi bir erteleme olmadığı takdirde PS3 ve Xbox için GTA 5, 17 Eylül'de oyun raflarındaki yerini almış olacak. Önceki haberlerimizde de gelen soruların büyük bir çoğunluğu oyunun PC için ne zaman geleceği yönünde oldu. Rockstar Games'in konuyla ilgili herhangi bir açıklaması olmazken yaptığı yorumlarla oyun dünyasının ileri gelen analistler, Rockstar Games'in GTA 4 için uyguladığı taktiği yeni oyunu için de uygulayacağını dile getiriyor.

1378797178_gta-5.gif

Hatırlayacak olursak GTA 4, ilk olarak oyun konsollarına sunulmuş, aradan belirli bir süre geçtikten sonra PC için oyuncuların harddisklerindeki yerini almıştı. Bu taktiğin faydasını gördüğünü düşündüğümüz Rockstar'ın yeni oyunu GTA 5'i PC için ne zaman süreceği henüz netlik kazanmasa da çok yakında konuyla alakalı ilk demeçler yine Rockstar Games tarafından gelecek. 17 Eylül'de pazara sürülecek oyunun detaylarını Teknolojioku'da bulabilirsiniz.