Oyun

GTA 5 tamamen Türkçe!

Son zamanların en fazla ses getiren oyunu GTA 5 artık Türkçe.

GTA 5 tamamen Türkçe!

Daha önce ana ve bazı yan görevleriyle Türkçe yaması sunan GTATURK ekibi oyunun eksik kalan kısımlarını yamaya dahil etmek için çalışmalarına devam etmişti. Bu çalışmaların sonucunda GTA 5 artık % 100 Türkçe.  Oyun esnasında verilen görevlerin yanında, online modu, DLC’leri ve oyunun içinden her şey tamamıyla Türkçe sunulmuş durumunda.

%100 Türkçe desteği sunulan GTA 5’te neler oldu hep birlikte görelim.

GTA 5 Hikaye Modu: Hikaye modu kapsamında oynana 79 ana görevin tamamı Türkçe olacak. Bunların dışında Strangers&Freaks, Random Events gibi görevler , karakterlerin konuşması , çevre ile etkileşimleri Türkçe yama desteği kapsamında bulunmakta.

Menü ve Rockstar Fonksiyonları: Menü kapsamında bulunan her şey desek anlaşılır olur.. Yönetmen modu, video editörü ve yapılan otobüs turları bile Türkçe.

GTA 5 Online: Online oyun modu baştan aşağı tüm içerikle birlikte Türkçe sunulmakta.

Güncelleme ve DLC paketleri: 5 Heist görevi, Fleeca Job, Prison Break, Humane Lab,  Serie A ve Pacific Standard Job final ve diğer bölümler dahil tamamıyla Türkçe.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.