Oyun

GTA 5'e gelen yeni güncelleme Los Santos'u karlar altında bırakacak!

Oyun değil hayatın ta kendisi!

GTA 5'e gelen yeni güncelleme Los Santos'u karlar altında bırakacak!

2013 yılının en çok beklenen ve konuşulan oyunlarından olan GTA 5, milyonları memnun etse de, ufak sorunlarıyla bazı kullanıcıları rahatsız etmeye devam ediyor. İlerleyen günlerde Rockstar Games tarafından yayınlanması beklenen yeni güncellemeyle birlikte oyundaki hataların yanında bir çok yeni özellik de eklenmiş olacak.

GTA 5 Online'ın sıkıcı olduğunu dile getiren kullanıcılar için gelecek güncellemenin en çarpıcı özelliklerinden birisi Los Santos için olacak. Oyun severlerin çeteleriyle birlikte ele geçirmek için çalıştığı Los Santos güncellemeyle birlikte karlar altında kalacak. Bembeyaz bir örtü altında kalacak olan şehirde kış mevsimi sadece görsellik olarak gelmeyecek, araba sürüş ve oyunun zorluğuna da etki edecek.

1388054910_9520936e-678d-4711-b790-cdcea49bc6c8-1.jpg

GTA Online için gelecek bu güncelleme monoton bir hayat yaşayan GTA kullanıcılarını çok sevindirecek gibi duruyor. Yeni güncellemeye dair ilk haberleri yine TeknolojiOku'dan bulabileceksiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.