Oyun

GTA 5'ten yeni haberler var!

Rockstar Games'in muhteşem oyun serisi GTA V'den yeni haberler var!


Dünya'nın en çok oynanan oyunları arasında bulunan, Rockstar Games'in Dünya çapında bir firma olmasına sebep olan GTA oyununun yeni serisi GTA V hakkında yeni detaylar gelemeye başladı!

Çıkış oyunları  Grand Theft Auto (GTA) ile milyonlarca kitleye ulaşan, tarzı ile bir ilki gerçekleştiren Rockstar Games, yeni oyunu 5 için son hazırlıklarını sürdürüyor. Hatırlarsanız firma ilk duyurunun ardından büyük bir suskunlukla resmi bir açıklamada bulunmamış, sessizliğini koruyordu.

1332855573_gtav-01.jpg

GTA V için daha önce de fragmanlarında izlediğimiz Albert De Silva karakteri karşımıza çıkıyor, yeni oyunda baş karakterin Kevin adında bir de oğlu bulunuyor. Soluksuz macera ve aksiyonun kol gezeceği yeni oyun milyarlarca kullanıcı tarafından bekleniyor. Yeni oyun hakkında gelen ilk haberlerden birisi de Map 'inin (harita) GTA 4' e nazaran adı gibi 5 kat daha büyük olacağı.

Karşımıza çıkacak diğer yenilikler ise gelen ilk haberlere göre, silahlar için susturucu,  kişisel jetler, arabalar için nitro'lar ve şiddetlerin bolca yer aldığı katliam sahnelerinde silahları arabada ve caddede kullanmak biraz daha zorlaşacak.

GTA 5'e ait Official Trailer için tıklayın:


Yorumlar
Misafir
Mekan sahibi olma, işletme gibi fonkisyonlar demode oldu sanırım...
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.