Oyun
GTA 6 bekleyenlere kötü haber!

GTA 6 bekleyenlere kötü haber!

Rockstar Games'in popüler oyunu GTA 6 hayranlarını yine üzdü. Popüler oyunun piyasaya çıkış tarihinin ertelendiği iddia edildi.


Uzun süredir GTA 6 hayranları yeni oyunun duyurulmasını bekliyor. Rockstar Games şu ana kadar sessizliğini bozmamışken GTA 6’dan haber almak isteyen hayranlar maalesef uzun süre bekleyecek gibi görünüyor tam 2025 yılına KADAR!!

Önceden yapılan sızıntılara göre GTA 6’nın 2022 veya 2023 yıllarında çıkması bekleniyordu. Ancak yeni gelen haberlere göre GTA 6’nın söylemesi zor ama! 2025 yılına kadar çıkmayacağını ortaya koydu.

GTA hakkında tanınmış bir isim olan Tom Henderson, yeni oyunun “2024-2025’e kadar çıkmayacağını ” iddia etti. Henderson, “Bu oyunu önümüzdeki birkaç yıl içinde oynamayı bekliyorsanız, beklentilerinizi kontrol altına almanızı tavsiye ederim” dedi.

Oyunun bu kadar geç çıkmasının birkaç nedeni var. Henderson, stüdyo oyun geliştirme süreci boyunca zorlu çalışma saatlerinden kaçınmaya çalıştıkları için şirketin “yoğun bir şekilde çalışan refahına” odaklandığını söyledi. Henderson, oyunun “yanlızca mevcut nesil konsollarda ve PC’de yayınlanacak” bilgisini de bizlere verdi. Ayrıca “Geçmiş nesil konsollarda piyasaya sürülmeyecek” diye de ekledi.

Dile kolay 2025 yılına kadar gelmesi beklenmeyen GTA 6’nın hayranlarını bekletip üzdüğü aşikar lakin belki de bu bizlere çok daha gelişmiş grafik, oynanış ve güzel bir hikaye sunması için güzel bir zaman gibi görünüyor.

Kullanıcılarını bu kadar bekletmenin hediyesini Rockstar Games bizlere çok büyük sürprizlerle sunabilir. Ne düşünüyorsunuz? Sizce oyun nasıl olacak? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bekliyoruz.

 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.