Oyun

GTA 6 ile ilgili ilk resmi açıklama geldi!

Rockstar Games'ten uzun zamandan sonra GTA 6 ile ilgili açıklama geldi. Açıklamalarda oyunun nasıl olacağı hakkında birkaç ipucu verildi.

GTA 6 ile ilgili ilk resmi açıklama geldi!

Yakın zaman önce GTA VI ile ilgili Rockstar Games'ten ilk resmi açıklama geldi. GTA V'in piyasaya sürülmesinin ardından uzun bir süre geçti. Oyunun Online modunun oyuncular tarafından sevilmesinin ardından, şirket Online modun üzerine çalışmalarını yoğunlaştırdı. Hatta geçtiğimiz günlerde GTA V Online moduna büyük güncellemeler geldi.

GTA 6 ile ilgili ilk resmi açıklama geldi!

Uzun bir süreden sonra GTA VI ile ilgili haberler çıkmaya başladı. GTA V'in online modunun büyük bir ilgi görmesinin ardından GTA VI'da hikaye tarafının olmayacağı, sadece online versiyonun çıkacağı hakkında iddialar ortaya çıkmıştı. Bu iddia karşısında oyun dünyası ikiye ayrılmıştı. Bir kesim Rockstar Games'in bugüne kadar hikayesi olmayan oyun piyasaya sürmediğini bu nedenle oyunun hikayeli olacağını savunurken, diğer kesim şirketin fikir değiştirip GTA VI'yı hikayesiz piyasaya süreceğini savundu.

Yakın zaman önceyse Rockstar Games'ten bu tartışmayı sonlandıracak bir açıklama geldi. Şirket çalışanlarının açıklamalarında, GTA VI'da tek oyunculu hikayesinin olacağını söylediler. Ayrıca GTA Online'nın da gelişmeye devam edip, yeni güncellemeler alacağını belirttiler. 

GTA 6 ile ilgili ilk resmi açıklama geldi! - Resim : 1

Geçtiğimiz günlerde GTA Online, büyük bir güncelleme almıştı. Şirket çalışanları bunun gibi daha bir çok güncellemenin olacağını söylerken, oyuncuların tek başına yapabileceği görevlerin de ekleneceğinden bahsettiler. 

Böylelikle iddiaların asılsız olduğu, GTA VI'nın hikaye oynayışının olacağı kesinleşmiş oldu. 

Yorumlar
Didem
Ben bu oyunlara hastayim harika oyunlar
Cevapla
Gta alcak birisi
Gta5 alcam umarim simdilik gta6 cikmaz
Cevapla
Didem
Ben bu oyunların hastasıyım yani GTA 5 ve GTA 6 muhteşem bir oyun zaten bu oyun çıkmış bence sen GTA 6 al
güvenme
yukardakine güvenme sen kasarsın edersin epici geri alır bak
güvenme
yukardaki arkadaşa güvenme aq paranı kasar yaparsın epici geri alır boşver
yok
alma epic gamesim var veriyim sana disord AcelyAslaN#6593 ulaş verim
hikayesi olmayan bir gta oyunu?
bruh isimle yorumu karıştıran ben
Cevapla
Hello my
Bence kötü olacak
Cevapla
Sanane
İyi olacak
Hello my
Aleykum selam
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.