Oyun

GTA: Liberty City Android'e geldi

GTA: Liberty City Stories oyunu iOS'ten sonra Android platformu için de yayınlandı.


Mobil cihazlarda oyun deneyiminin gelişmesiyle beraber artık taşınabilir oyun konsollarının devri sona erdi. PSP gibi mobil oyun deneyimi yaşatan cihazlar artık ek aparatlarla ya da sadece dokunmatik ekran üzerinden çok daha elverişli halde.

Akıllı telefon ve tabletlerin artık tam anlamıyla taşınabilir oyun konsollarının yerini almasıyla Rockstar Games gibi video oyun şirketleri bu oyun konsolları için çıkardıkları oyunlarını mobil platforma taşımaya devam ediyor.

1455303020_gta-liberty-city.jpg

Rockstar Games'in 2005 yılında PSP için çıkardığı GTA: Liberty City Stories oyunu geçtiğimiz yılın Aralık ayında iOS platformuna gelen oyun Android için de yayınlandı.

İlginizi Çekebilir >>

GTA: Liberty City Stories'te hapisten tahliye olan Toni karakterinin bundan sonraki hayatını yönetiyorsunuz. Oyun mobil cihazlar için grafik iyileştirmeleri ve dokunmatik ekrandan yönetilebilir grafiklerle Android ve iOS platformu için alınabilir durumda. Oyunu Android için 10.49TL'ye Google Play Store'dan satın alabilirsiniz.


 
                              
                                
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.