Oyun

GTA V ne zaman geliyor?

Bazıları , GTA V'in 2012'nin tatil döneminde satışa sunulacağını öne sürerken, bazı söylentiler ise GTA'yı 2013'den önce oynayamayacağımızı söylüyor.


Herkes Take Two'dan resmi açıklama beklerken, söylentiler Internet'te yayımlanıyor. En önemli söylentiler, sıradaki GTA oyunuyla ilgili. Bazıları , GTA V'in 2012'nin tatil döneminde satışa sunulacağını öne sürerken, bazı söylentiler ise GTA'yı 2013'den önce oynayamayacağımızı söylüyor. 

GTA IV geliştirilirmeye devam ederken, Rockstar'da FROZEN kod adı kullanılıyordu. Şimdi ise, RUSH kod adı bulunmakta. Bunun da GTA V olabileceği söyleniyor.

1310023906_11.jpg

Take Two'da diğer gelişmelere bakıldığında, tahmin edilen rakamlar, gerçekleşmeyenler ve tahminleri aşan sonuçlarla karşılaşılıyor. Tahminler sonucunda, şimdiye kadar Duke Nukem Forever'ın 3 milyon satılması bekleniyordu, fakat tahmini olarak şimdiye kadar 1.5 milyon adet satılmış durumda. Satışlarda bir hayal kırıklığı olabilir, ancak L.A. Noire'dan beklenen satış rakamlarının ise, beklentileri aştığı ve 4 milyona yaklaştığı söyleniyor. Oyunun da yakın zamanda konsolların ardından PC için satışa sunulacağı belirtilyior.
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.