Oyun

GTA V Online'a ücretsiz silahlar ve bonus ödüller geldi!

GTA Online için ücretsiz silahlar ve bonus ödüllerin yer aldığı haftalık güncelleme yayınlandı. Böylelikle GTA Online’a katılacak yeni oyuncular Los Santos’ta hızla ilerleme imkanı bulacak.

GTA V Online'a ücretsiz silahlar ve bonus ödüller geldi!

İki gün önce Epic Games Store üzerinden GTA V ücretsiz olmuşu. Bu gelişmenin ardından, GTA Online’a katılacak yeni oyuncuların Los Santos’ta hızla yükselmesini sağlayacak haftalık güncelleme yayınlandı. Peki bu güncelleme kullanıcılara neler getirdi? Gelin haberimizin devamından inceleyelim.

GTA V Online'a ücretsiz silahlar ve bonus ödüller geldi!

Rockstar, GTA V'in çevrimiçi modu GTA V Online için ücretsiz silahlar ve bonus ödüllerin yer aldığı yeni haftalık güncelleme yayınladı. Bu güncelleme sayesinde GTA Online'a katılacak yeni oyuncular Los Santos'ta hızla yükselme imkanı bulabilecekler.

Oyuncular, hafta boyunca GTA Online'da ücretsiz tabancalar alabilecek ve bonus ödüller ile ekstra GTA $ ve RP kazanabilecek. Zira Sidearm Week etkinliği kapsamında tüm tabancalar mağazada ücretsiz olarak sunuluyor. GTA Online'da yeni bir tabanca isteyenler veya silaha ihtiyaç duyan yeni oyuncular Ammu-Nation'dan ücretsiz tabancalar alabiliyor.

GTA V Online'a ücretsiz silahlar ve bonus ödüller geldi! - Resim : 1

Rockstar, bunun yanında GTA Online'da Gunrunning Sell Görevleri ve Bunker Serisine bağlı görevlerde tüm ödülleri ikiye katlamış. Bu da yeni oyunculara hızlı bir başlangıç yapmaları için yardımcı olacak.

Bu arada detay içeren bir bilgiyi daha siz değerli okuyucularımız ile paylaşalım; bu ay GTA Online ve Red Dead Online'da yapılan çevrimiçi satın alma işlemlerine ait gelirlerin tamamı, Rockstar ve Take-Two aracılığı ile COVID-19 için mücadele veren sağlık kurumlarına bağışlanacak.

Yorumlar
SALMA
BEN GTA COK SEVIYORUM
Cevapla
SALMA
BEN COK SEVIYORUM GTA V
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.