Oyun

Halo Infinite duyuruldu!

Halo Infinite, Microsoft'un E3 2018 etkinliği sırasında resmi olarak duyuruldu.


Microsoft ve geliştirici 343 Industries Halo Infinite'i Xbox One ve Windows 10 için duyurdu.

Efsanevi franchise'ın bir sonraki macerası Halo Infinite'de Master Chief, oyuncuların beğenisine tekrardan sunuluyor. 343 Industries tarafından geliştirilen ve yeni oyun motoru Slipspace ile yaratılan Halo Infinite, Xbox E3 2018'de yeni ve beklenmedik yönlere doğru gidecek Halo serisinin geleceğine bir bakış sağlayan heyecan verici bir tanıtım ile duyuruldu.

Bir sonraki nesle kadar Xbox'a özel oyun sözü veren geliştiriciler, Halo Infinite'i oyununu Windows 10 yüklü cihazlar için de çıkartacak.  İlk dört oyunda hikayeyi güzel bir şekilde toparlayıp beşinci oyunda senaryo anlamında oyunculara istediklerini veremeyen geliştiriciler, yeni Halo oyununda oyuncuları Master Chief'in takımına dahil edecek.

Halo Infinite ne zaman çıkıyor?

Halo Infinite'nin çıkış tarihi konusunda henüz Microsoft tarafından resmi bir açıklama yapılmış değil. Yayınlana ilk tanıtım videosuna yukarıdaki oynatıcı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Peki siz Halo Infinite'yi nasıl buldunuz?  Düşüncelerinizi yorum bölümüne yazabilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.