Oyun

Devil May Cry V duyuruldu!

Capcom'un en ünlü serilerinden biri olan Devil May Cry'ın yeni oyunu duyuruldu.

Devil May Cry V duyuruldu!

Yayıncı Capcom, yeni oyunu Devil May Cry 5'i Xbox'ın E3 konferansı sırasında duyurdu.

Geçtiğimiz günler adını fazlasıyla duyduğumuz DMC, sızıntı ve iddialar arasında kalmış ve oyunculara büyük heyecanlar yaşatmayı başarmıştı. Devil May Cry 5'in web sayfası alan isminin tescil edildiği de geçenlerde ortaya çıkan bilgiler arasındaydı. Anlaşılan daha fazla oyuncuları bekletmek istemeyen Capcom, yeni DMC oyununu sonunda Xbox konferansı sırasında oyuncuların beğenisine sundu.

E3 2018 sırasında duyurulmasını beklediğimiz oyun, güzel bir sürpriz yaparak erkenden beğenimize karşımıza çıktı. Dante'nin farklı maceralara atılacağı yeni Devil May Cry'da bazı farklılıklar da bulunmuyor değil. Özellikle oynanış bakımından geliştirmelerin bulunduğu oyun, seriye farklı bir hava katmaya hazırlanıyor dersek yanlış olmazdı sanırım. Ek olarak mekanik bir kolla bu sefer avcılığa çıkacağımız oyunda, Dante'nin geçmiş hatıralarına da değineceğiz. 

Dante'nin yeni macerasına konuk olacağımız Devil May Cry 5, Eylül 2019’da PlayStatiın 4, Xbox One ve PC için çıkışını gerçekleştirmiş olacak. Yayınlanan tanıtım videosuna yukarıdaki oynatıcı üzerinden ulaşabilirsiniz. 

Peki ya siz yeni DMC oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.