Oyun

Harry Potter’ın mobil oyunu ne zaman çıkıyor?

Geçen yılın son haftalarında açıklanan Harry Potter: Hogwarts Gizemi oyunu için tarih verildi.


Jam City ve Warner Bros. arasında imzalana anlaşma ile Harry Potter: Hogwarts Gizemi adında mobil oyun geliştirileceği açıklanmıştı. Merakla beklenen oyun, Android kullanıcıları için ön kayıt sürecine girdi. 20 Nisan’da çıkış yapacak oyun, dünya üzerindeki pek çok Harry Potter hayranı tarafından sabırsızlıkla bekleniyor.

Harry Potter’ın Hogwarts mektubunu almasından yıllar önce sihirbazlık dünyasında bir Hogwarts öğrencisi olacağımız oyunda, ünlü sihirbazlık okulunda yepyeni maceralara atılacaksınız. Hogwarts kalesinde hiç görülmemiş odaları keşfedebilir, efsane gizemleri araştırabilir, profesör Dumbledore, Snape ve çok daha fazla bilinen karakterden büyü ve çeşitli bilgiler öğrenebilirsiniz.

Harry Potter film serisinde yer alan bazı aktörlerin seslendirmen olarak destek vereceği oyunda, Dumbledore dahil 6 karakterin filmdeki orijinal sesleri yer alacak.

Bu karakterler şunlar:

Dame Maggie Smith (Profesör McGonagall)
Michael Gambon (Profesör Dumbledore)
Warwick Davis (Profesör Flitwick)
Sally Mortemore (Madam Irma Pince)
Gemma Jones (Bayan Pomfrey)
Zoe Wanamaker (Madam Hooch)

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.