Oyun

Hearthstone The League Of Explorers Paketi Yayınlandı

Geçtiğimiz hafta düzenlenen BlizzCon 2015'te Blizzard tarafından duyurusu yapılan League of Explorers eklenti paketi yayınlandı


Geçtiğimiz hafta düzenlenen BlizzCon 2015'te Blizzard tarafından duyurusu yapılan League of Explorers eklenti paketi yayınlandı. Dünyayı kasıp kavuran Hearthstone oyununun yeni paketi Hearthstone The League Of Explorers adıyla kullanıma sunuldu.

1447415167_hearthstone-the-league-of-explorers.jpg

Hearthstone The League Of Explorers DLC Paketi Yayınlandı

12 Kasım tarihinde yayınlanan Hearthstone The League of Explorers DLC paketini, hesabınızın kayıtlı olduğu bölgede yayınlandıktan sonra, yapmanız gereken tek şey, Hearthstone istemcisini yeniden başlatmak olacak. Ağustos ayında yayınlanan The Great Tournament paketi ile birlikte The League of Explorers eklentisinin oyuna dahil edilen 5. paket olduğunu söyleyebiliriz.

The League of Explorers, eklentisinin Ağustos ayında yayınlanan The Grand Tournament sürümünün aksine Blackrock Mountain ve Curse of Naxxramas sürümlerine benzerlik gösterdiği ifade ediliyor. The Grand Tournament sürümü ise oyunu çok sayıda yeni kartı dahil etmişti. Bu eklenti de oyuna yeni kartları dahil etmiş olsa da, asıl hedefin zindan bosslarını kart savaşlarında yenmek olacağını söyleyebiliriz. 

The League of Explorers paketi, oyuna yeni mekanikler ve sınıf mücadeleleri dahil ediyor. Oyunun bütün halini satın almak isteyenler için ise satın alma bedeli 19.99$ olarak belirlenmiş. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.