Oyun

New Xbox One Experience Güncellemesi Yayınlandı

Xbox One İçin Dashboard güncellemesi yayınlandı


Microsoft'un yeni nesil oyun konsolu Xbox One için duyurulan ve konsolu Windows 10 ekosistemine dahil edecek olan New Xbox One Experience isimli Dashboard güncellemesi nihayet yayınlandı.

1447322873_nxoe.png

New Xbox One Experience Dashboard Güncellemesi Neler Getiriyor?

Tamamiyle yenilenmiş bir arayüz ile karşımıza çıkacak olan New Xbox One Experience kod adlı Dashboard güncellemesi yayınlandı. Windows 10 temelli olan ve 1.2 GB dosya boyutuna sahip olan bu güncelleme ile sistem arayüzünün %50 daha yüksek performans sunacağı belirtiliyor.

Buna ek olarak Kinect ile arayüz etkileşimi desteği de bu güncelleme ile tarihe karışacak. Kullanıcıların çok fazla talep göstermediği bu durumun olumsuz bir etkisi olmayacaktır.  Sosyal oyunculuk açısından bir önceki nesilde de son derece başarılı olan Xbox oyun konsolu, bu güncelleme ile party kurma ve oyunlara girişlerde çok daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunacak.

Konsola gelen bu güncelleme ile oyun sırasında, diğer arkadaşlarınızla daha stabil bir şekilde etkileşim içinde olabileceksiniz. Game Hubs alanında ise yine oyuncuları çok sayıda yenilik bekliyor. 

Yenilenmiş uygulama mağazası ve Xbox 360 oyunlarına geriye uyumluluk gibi yenilikler de bu güncellemeyi önemli bir hale getiriyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.