Oyun

Henüz PlayStation 4'ü güncellemediniz mi?

PlayStation 4'ün yeni sistem yazılımı güncellemesi geldi!

Henüz PlayStation 4'ü güncellemediniz mi?

Sony Interactive Entertainment, PlayStation 4'ün yeni sistem yazılımı güncellemesi versiyon 6.50'yi bugün itibarıyla yayınladı.

Henüz PlayStation 4'ü güncellemediniz mi?

460MB boyutundaki güncelleme şu anda indirilebilir durumda ve güncelleme iOS cihazlar için uzaktan oynatma özelliğini, Niconico Live yayını esnasında 720 çözünürlük seçeneğini ve giriş işlemleri tuşunu değiştirme özelliğini getiriyor.

Bunlara ek olarak Sony tarafından aktarılan güncelleme notları şu şekilde;

Akıllı telefonlarınızı ve tabletlerinizi PlayStation 4 sistemine bağlamak için Uzaktan Oynatma (PS4 Remote Play) özelliğini artık iOS cihazlarda kullanabilirsiniz. App Store'dan PS4 Remote Play uygulamasını indirebilirsiniz.

Niconico Live yayını esnasında artık 720p çözünürlüğü seçebilirsiniz. Bu servis yalnızca belirli ülkelerde ve bölgelerde kullanılabilir.

Giriş işlemlerini yapmak için düğme atamasını artık daire düğmesinden X düğmesine değiştirebilirsiniz. (Ayarlar) > [Sistem] öğelerini seçin ve ardından [Giriş için X Düğmesini Kullanın] onay kutusunu işaretleyin. Bu seçenek yalnızca belirli ülkelerde ve bölgelerde kullanılabilir.

Güncelleme için bildirimler kısmına giderek indirme işlemini başlatmanız yeterli. Güncelleme esnasında online bağlantı kuramadığınızı da belirtmeden geçmek istemeyiz. 

Yorumlar
Yorumcu
Sorunlu güncelleme ps4 pro da yazılım hatası veriyor yazık hemde çokkkkkk yazık xbox a geçicem
Cevapla
Android
Android ne zaman gelir acaba bilgisi olan var mı ?
Cevapla
Siyah
Playstationum yokk.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.