Oyun

The Division 2 çıkış fragmanı!

Massive Entertainment Tom Clancy's The Division 2'nin resmi çıkış fragmanını yayınladı. Peki oyun bizlere neler sunuyor? İşte detaylar!

The Division 2 çıkış fragmanı!

Yayıncı Ubisoft ve geliştirici Massive Entertainment Tom Clancy's The Division 2'nin resmi çıkış fragmanını yayınladı.

The Division 2 çıkış fragmanı!

Peki oyun bizlere neler sunuyor? Ölümcül bir virüsün New York ve diğer şehirleri etkilemesinin ve dünya nüfusunu kasıp kavurmasının üzerinden yedi ay geçti. Bildiğimiz anlamdaki toplum çöktü. Virüs yayıldığında, sivil olarak gizlenen ajanlardan oluşan Division birimi, savunmanın son hattı olmak için harekete geçti.

O zamandan beri geride kalanları korumak ve medeniyeti kaosa sürüklenmekten kurtarmak için yorulmadan savaşıyorlar.
 
Washington D.C. ulusal yıkıma karşı ayakta kalması gereken tek şehirdi, ancak pek çok tehditle yüzleştikten sonra yok olmanın eşiğine geldi. Division için artık risk daha büyük; Washington D.C. çökerse, tüm ulus çöker. Günümüzün sivil rütbelileri olarak biz ve takımımız, salgından sonra toplumun çöküşünü durduracak son umuduz.


 
"Tom Clancy's The Division" oyununu yapan ekip tarafından geliştirilen "Tom Clancy's The Division 2", keşfetmenin ve karakter geliştirmenin önemli olduğu, Washington DC'de geçen açık dünya bir aksiyon nişancı RPG oyunudur. Bu dinamik ortam serinin temel özgünlüğünü ve taktiksel kararlarını RPG aksiyon, ticaret ve daha önce görülmemiş özelliklerle birleştiriyor.

Ana görevlerden çekişmeli PvP modlarına kadar pek çok etkinliği tek başınıza oynayarak veya en fazla 4 kişilik bir takım ile çevrimiçi ortak oyuna katılarak tamamlayabilirsiniz. Tom Clancy's The Division 2 PlayStation 4, Xbox One ve PC (Epic Games Store ve Uplay) için 15 Mart'ta çıkış yapacak.

Yayınlanan çıkış fragmanına yukarıdaki oynatıcıdan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.