Oyun

Square Enix'in Avengers projesi hakkında yeni detaylar!

Square Enix'in geliştirmekte olduğu Avengers oyunu ile alakalı birçok bilgi sızdırıldı.

Square Enix'in Avengers projesi hakkında yeni detaylar!

Square Enix'in geliştirmekte olduğı Avengers oyunuyla ilgili dedikodular daha öncesinde ortaya çıkmıştı. Ancak bugün, ortaya çıkan bilgilere göre Avengers projesi daha öncesinde büyük beğeni toplayan Avengers Ultimate Alliance serisinin bir reboot'u olarak lanse edilecek. 

Öncelikle ortaya çıkan tüm bu bilgilerin bir dedikodudan ibaret olduğunu belirtmek isterim. 4chan'da ortaya atılan söylentilere göre, oyun muhtemelen Uncharted ve inFamous'ın bir karışımı olarak karşımıza çıkacak. Daha öncesinde, Naughty Dog ekibinden birkaç çalışanın bu projeye katılmasını da göz önünde bulunduracak olursak pek imkansız gibi gelmemekte.

Tüm sızıntılar sadece bununla da sınırlı değil. Oyunun hikaye kısmına bakacak olursak: Avengers ekibini oyunun içerisinde bir takım ayrılık rüzgarına kapılmış halde bulacağız. Bu Civil War vari bir şey olmayacak kesinlikle. Yani zaten ortada olan bir hikaye tabanı oyuna yedirilip önümüze servis edilmeyecek. 

Şimdilik ortaya atılan iddialara göre oyunda Captain America, Iron Man ve Scarlet Witch karşımıza oynanabilir karakterler olarak çıkacak. Bu üç karakter dışında mutlaka diğer isimlerde oynanabilir olarak karşımıza çıkacaktır diye düşünüyoruz. Eh sürprizi bozmamak gerek. Genel olarak toparlayacak olursak, geliştirici stüdyo Crystal Dynamics, henüz resmi bir açıklama yapmış değil bu konu ile alakalı. 

Bir kez daha, bunun bir Avengers Ultimate Alliance'ın yeniden başlatılıp başlatılmayacağının, bu aşamada bir söylenti olduğunu, ancak E3 2018'in oldukça yakınımızda olduğunu belirtmeden geçmeyelim.

Hiç şüphesiz Square Enix, E3 basın toplantısında daha fazla bilgiyi merakla bekleyenlerine aktaracaktır. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.