Oyun

'Home Turf' çok yakında!

DC Universe Online Bilgisi: yeni eklenti paket “Home Turf” çok yakında!


Bu popüler MMOG oyunu için gelen son paket hem gizli bir sığınak hem de heyecanlı dövüşler için uygun bir ortam olarak kullanılabilen kişiselleştirilebilir meskenleri oyuna takdim ediyor.

Home Turf, DC Universe Online oyuncularına istedikleri takdirde ek özellikler yükleyerek meskenlerini tasarlama imkanı sağlarken kendilerine ait saklanma yerleri ve sığınaklar da veriyor. Yeni sığınaklar ise kahramanların kötülere karşı teke tek mücadele ettiği sürükleyici maçlar için bir mekan görevi görüyor. Aynı zamanda "Orbital Strike", "Sidekicks" veya "Supply Drops" gibi yepyeni dövüş taktikleri de kazanabiliyorlar.

1359046682_dcuologo.jpg

Home Turf DC Universe Online'a yepyeni görevler ve bölüm sonu canavarı karşılaşmaları da ekliyor. Yeni görevler "Stryker Adası", "Arkham Asylum", "Steelworks" ve "Ace Chemicals" gibi herkesin gayet iyi bildiği lokasyonlarda oyuncuları bekiyor.

Yeni eklenti paketi Home Turf "Legendary" hesaba sahip olan oyuncular için ücretsiz olarak hizmette olacak. "Ücretsiz" ve "Premium" erişime sahip olan oyuncular ise eklenti paketini oyun içindeki marketten 8.99 Avro'ya satın alabilir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.