Oyun
Read Dead Redemption 2 iddialı geliyor!

Red Dead Redemption 2'nin kesin çıkış tarihi belli oldu!

Rockstar Games tarafından geliştirilen Red Dead Redemption oyununun piyasaya sürüleceği tarih belli oldu.

İlk oyunuyla "kült yapımlar" arasına adını yazdırmayı başaran Red Dead Redemption'ın devam oyunu Red Dead Redemption 2'nın "kesin" piyasaya çıkış tarihi belli oldu.

Aslında Red Dead Redemption 2'nin, 2018 yılının başında piyasaya sürülmesi bekleniyordu. Ne var ki mükemmelliyetçiliği ile tanınan Rockstar Games, oyunun satış tarihini ileri bir zamana ötelemişti.

Kült oyunun devamı, 26 Ekim 2018'de Sony PlayStation 4 ve Microsoft Xbox One için yayınlanacak. PC platformu hakkında ise maalesef hiçbir bilgi yok. Oyunun PC'de piyasaya sürülmemesi veya 2019'dan önce yüzünü göstermemesi olasılıklar arasında.

Red Dead Redemption 2'nin kesin çıkış tarihi belli oldu! - Resim : 1

Red Dead Redemption 2, Arthur Morgan ve Van der Linde çetelerinin ilginç amaç ve eylemlerini konu alacak. Vahşi Batı'da büyük soygunlar ve hırsızlıklar gerçekleştirirken asıl amacınız ABD'nin yitik kalpli figürlerinin kurtululuşu olacak.  Yani oyunda bir nevi modern Robin Hood uyarlaması ile tanışacağız. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.