Oyun

İlk gerçek yeni nesil Call of Duty geliyor!

Oyun devi Activision'ın para basan oyun serisi Call of Duty, görünüşe bakılırsa bu yılı da boş geçmeye niyetli değil.

İlk gerçek yeni nesil Call of Duty geliyor!

Oyun devi Activision'ın para basan oyun serisi Call of Duty, görünüşe bakılırsa bu yılı da boş geçmeye niyetli değil. Yakın bir zamanda Call of Duty geliştirme ekiplerinden bir tanesi olarak atanan Sledgehammer Games firması, Modern Warfare 3'ün gelişimi esnasında Infinity Ward'a yardım etmişti. Firma şimdi ilk defa kendi Call of Duty oyunuyla boy göstermeye hazırlanıyor.

1398603307_img20140427144833.jpg

Firma etkilileri, bu oyunu 'ilk gerçek yeni nesil Call of Duty' olarak tanımlıyor. Oyunun PC'nin yanında Xbox One ve PlayStation 4'e de çıkması bekleniyor. Tabii PlayStation 3 ve Xbox 360 konsollarını da listeye eklemek gerekir. Stüdyonun internet sitesinde bu aralar bir hareketlilik var. Call of Duty bölümü güncellenmiş ve Coming Soon, yani 'Yakında' ibaresine yer verilmiş.

Önceki Call of Duty serilerini göz önüne alırsak Mayıs ayının ilk haftası itibarıyla 2014 model Call of Duty'nin ilk videosu yayınlanabilir. Bu oyunun da Modern Warfare serisinin devamı olabileceği konuşuluyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.