Oyun

Injustice 2 bu hafta ücretsiz olacak!

Popüler oyun Injustice 2, 16 Nisan tarihine kadar PlayStation ve Xbox için ücretsiz olarak oynanabilecek.


Geçtiğimiz yılın popüler dövüş oyunlarından Injustice 2'yi henüz denemediyseniz ve bir PlayStation 4 veya Xbox One sahibiyseniz size güzel bir haberimiz var. Warner Bros. Interactive oyun için ücretsiz deneme sürümünü yayınladı ve bu sayede oyunun neye benzediğini görme şansına sahip olabileceksiniz.

Oyuncular 14-16 Nisan tarihleri arasında ücretsiz deneme sürümünü indirerek oyunun büyük bir kısmını oynayabilecekler. Bu deneme sürümünde oyunun hikaye modu ile sınırlı olsa da DLC karakterleri haricindeki tüm karakterlere erişiminiz olacak ve çevrimiçi çok oyunculu maçlar da yapabileceksiniz. 

Genel olarak bu tür deneme süreçleri, oyuncuların beğenmesi durumunda satın almaya teşfik etmek amacıyla düzenleniyor. Injustice 2 geçtiğimiz yılın başlarında PlayStation 4, Xbox One, iOS ve Android için, 30 Kasım'da ise PC için yayınlanmıştı. Geçtiğimiz günlerde de oyun, içerisinde tüm ek paketlerin olduğu özel bir sürüm ile yeniden oyuncuların karşısına çıktı. Eklenen yeni karakterler ile beraber sürüm, zırhlar, yeni ek özellikler ve artırılmış seviye sistemini de beraberinde getirdi.

Oyunun deneme sürümünü indirmek için Xbox ya da PlayStation konsollarınız üzerinden Injustice 2 sayfasına gitmeniz yeterli olacaktır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.