Oyun

Insomniac Games, PlayStation 5 için beklenen iki oyunu duyurdu

Insomniac Games, PlayStation 5 için iki oyun müjdesi verdi. Wolverine ve Spider-Man 2 geliyor.

Insomniac Games, PlayStation 5 için beklenen iki oyunu duyurdu

Insomniac Games, iki Marvel oyununun müjdesini verdi. Wolverine ve Marvel's Spider-Man 2 oyunları Playstation 5 konsollarına gelecek. Üstelik bu oyunlar direkt olarak birbirine bağlı özelliklere sahip olacak. Şimdiye kadar, hiçbir bağımsız Marvel oyunu doğrudan birbirine bağlı değildi, ancak Spider-Man 2 ve Wolverine  bir tür bağlantılı evren deneyimi sunacak.

İki oyun için de fragman sunan İnsomniac hayranlarda beklentiyi oldukça yükseltti. Wolverine'in ilk fragmanı kasıtlı olarak belirsiz tasarlanmış, ancak oyuna dair bazı ipuçları sunuyor. Fragmana bakılırsa Wolverine New York'ta değil gibi görünüyor. Bir barın köşesinde kırsal bir alanda karşımıza çıkıyor.

İnsomniac Games müjdeyi verdi! Wolverine ve Spider Man 2 geliyor

İki oyunun da aynı evrende olduğu göz önüne alınırsa bir noktada buluşmaları bekleniyor. Insomniac, PlayStation Blog'da iki Marvel karakterini kullanarak "yeni, orijinal bir evren" inşa ettiğini doğruladı. Spider-Man 2'nin fragmanına gelecek olursak, burada karşımıza Venom ve diğer kötü adamlar çıkıyor. Bazı teorilere göre oyunda Wolverine Spider Man'a yardım edecek. Henüz oyunların nasıl kesişeceği belli değil ancak şimdiden teoriler dönmeye başladı diyebiliriz.

Insomniac, başka Marvel kahramanın da sürpriz olarak çıkabileceğini duyurdu. Spider-Man oyununda, Doctor Strange, Avengers, Daredevil ve bir dizi başka karaktere referanslar görebilirsiniz. Bu evrende daha fazla karakterin de oyun alması şaşırtıcı olmaz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.