Oyun

Jade Raymond Google'a katıldı!

Jade Raymond Google'a başkan yardımcısı olarak katıldığını duyurdu.


Jade Raymond Google'a başkan yardımcısı olarak katıldığını duyurdu. Jade Raymond Ubisoft'ta Assassin's Creed serisi, Watch Dogs ve Splinter Cell: Blacklist oyunlarında baş yapımcı rolünü üstlenmişti ve ardından 2015 yılında Electronic Arts'a katılarak EA Motive stüdyosunun başına getirilmişti.

Jade Raymond Google'a katıldı!

Orada da Star Wars Battlefront 2'yi çıkardı ve açık dünya Star Wars oyunu, yeni aksiyon macera oyunu ve açıklanmayan başka bir proje üzerinde çalışıyordu. 2018'in sonlarında Electronic Arts'tan da ayrıldı.

Google'ın yeni oyun streaming servisi üzerinde çalıştığı bir süredir biliniyor ve bazı kullanıcılara projeyi Assassin's Creed: Odyssey ile test ettirdi ve hatta şirketin geçtiğimiz günlerde oyun kontrolcüsü için patent aldığı da ortaya çıktı. Jade Raymond'ın Electronic Arts'a katılma nedeni de muhtemelen bu projeydi.

Google bugün twitter üzerinden yaptığı açıklama ile 18 - 23 Mart tarihleri arasında düzenlenecek Oyun Geliştiricileri Konferansı'nda şirketin oyunun geleceği konusundaki vizyonunun tanıtılacağını belirtti.

Google'ın Oyun Geliştiricileri Konferansı için yayınladığı teaser videoyu yukarıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.  

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.