Oyun

Just Cause 4 açık dünyasına güveniyor!

Just Cause 4'ün yönetmen koltuğuna oturan Francesco Antolini, oyunun sunacağı sandbox özelliği konusunda oldukça iddialı konuştu.

Just Cause 4 açık dünyasına güveniyor!

Atlamayı, uçmayı, kaçmayı ve en öenmlisi birşeyleri patlatmayı seviyorsanız o zaman Just Cause 4 yapımından haberiniz vardır.

Geçtiğimiz günler, GameReactor'a konuşan oyunun yönetmeni Francesco Antolini Just Cause 4 ile ilgili iddialı açıklamalarda bulundu. Francesco Antolini, Just Cause 4'ün gelmiş geçmiş en iyi sandbox açık dünya oyunu olması için çalıştıklarını belirtti.

Aslında burada iddialı demek biraz yanlış olur. Bunu gerçekleştirmek için çalıştıklarını ifade etmekteler. Yani kısacası bir Josef Fares abimiz kadar da coşkulu konuşmuyor sevgili Francesco Antolini.

Francesco Antolini, Just Caouse 4'te açık dünyanın sınırlarını zorlamayı hedeflediklerini de ek olarak belirtmeden geçmedi. Just Cause 3 ile oyunun açık dünyada keşif özelliklerinden biraz uzaklaştığını belirten Antolini, bu konuda öz eleştiri yaptıklarını ve Just Cause 4 ile birlikte açık dünyada keşif özelliklerini geri getirmeyi hedeflediklerini dile getirdi.

Serinin bir önceki oyunu olan Just Cause 3, her ne kadar oyuncu tayfası tarafından beğenilmiş sayılsa da bazı kesimler oyunun gerçek amacından uzaklaştığını düşünüyordu.

Özellikle konsol ve PC tarafından yaşanan fps düşüşlerini de hiç saymıyoruz. Bakalım Just Cause 4, karşımıza gerçekten de başarılı bir şekilde çıkabilecek mi hep beraber bekleyip göreceğiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.