Oyun

Asın bayrakları! Just Dance şampiyonu yine bir Türk oldu

Geçtiğimiz yılın Just Dance finalistlerden biri olan Umutcan Tütüncü, geçen sene kapmış olduğu birinciliği bu sene de devam ettiriyor.

Asın bayrakları! Just Dance şampiyonu yine bir Türk oldu

Fransız Ubisoft firmasının ünlü oyun serilerinden biri olan Just Dance, mevcut konsollar dışından hemen hemen her nesile çıkışını gerçekleştirmiş bir dans oyunu.

Fazlasıyla hareketli şarkılar eşliğinde ekranda gösterilen hareketleri yapmaya çalışıyor ve en yüksek skorla olabildiğince mükemmel bir şekilde dans ederek yeteneklerinizi sergiliyorsunuz. Pek çok partinin eğlenceli bir parçası, kimileri için spor yapmanın en keyifli hali olan Just Dance sadece bununla da sınırlı değil tabii ki. Oyunun bir de yarışma kısmı var.

Her yıl en iyi puanı alan oyuncular büyük elemeler sonucu finallere çıkıyor ve ülkelerini temsil ediyorlar.

Geçtiğimiz yılın finalistlerden biri olan Umutcan Tütüncü, geçen sene kapmış olduğu birinciliği bu sene de devam ettiriyor. Geçtiğimiz günler de düzenlenen Just Dance 2018 World Cup etkinliğinde Tütüncü tekrar yarıştı ve finallerde hiçbir dansı kaybetmeden birincilikle bitirmeyi başardı.

Bu sene de Just Dance World Cup birincisi ülkemizden çıkmış oldu. Umutcan Tütüncü’ye gelecek senelerde de ülkemize birinciliği getirmesini bekliyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.