Oyun

Fortnite'ın yeni sezonu duyuruldu!

Fortnite'ın dördüncü sezonu duyuruldu. Yeni sezon süper kahraman teması ile oyuncuların karşısına çıkacak gibi duruyor.

Fortnite'ın yeni sezonu duyuruldu!

Fortnite'ın dördüncü sezonu duyuruldu. Yeni sezon süper kahraman teması ile oyuncuların karşısına çıkacak. Fortnite oyununun geliştiricisi Epic GamesTwitter’da yapılan bir duyuruda dördüncü sezonun yakında geleceğini belirtti.

Battle Royale oyunları arasında önemli bir yere sahip olan Fortnite için Epic Games boş durmuyor. Duyuru oldukça sade olmasına rağmen, aslında gelecek sezonda görebileceğimiz şeylere işaret ediyor olabilir. Duyuru içinde en çok dikkat çeken kısım, posterin sağ tarafında rahatlıkla görülen bir süper kahramanın yer alması oluyor. 

Diğer bir ilgi çeken kısım ise, geçtiğimiz günlerde oyunun içerisinde görülen ve oyuncular arasında tartışma konusu olan kuyruklu yıldız ile ilgili bir ipucu olabilir. Postere genel olarak bakıldığında, gökyüzünde ilerleyen bir meteor’a benzetilebilir. Ancak yine de, bu bize geliştirici Epic Games’in bir şakası olabilir. Ayrıca bu havada uçan bir süper kahramana da benzetilebilir.

Son olarak Fortnite için dördüncü sezonun tam olarak ne zaman geleceği ile ilgili net bir bilgi geliştirici tarafından paylaşılmış değil.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.