Oyun

'Kızgın Kuşlar' yeni platformlara geliyor!

Rovio Games'in başarılı oyunu Angry Birds ilk resmi ağızdan gelen açıklamalarla birlikte bakın hangi platforma geliyor?

'Kızgın Kuşlar' yeni platformlara geliyor!

Tüm dünyada milyonlarca kişi tarafından oynanan, bir anda ciddi şekilde popülerleşen, iOS ve Android'in en çok indirilen oyunlarından olan Angry Birds oyunu için yepyeni haber geliyor.

Oyun popülerliğine kaldığı yerden devam ediyor. Kızgın kuşlar şimdi de oyun konsollarına geliyor. Üretici firma Rovio Games'in uzun zamandır uyarlamasının beklenildiği Symbian platformu gibi platformlardan sonra, oyun konsollarına gelmeye hazırlanıyor.

1339410678_665x300-copy.jpgGeçtiğimiz günlerde başlayan, tüm dünyadan oyun şirketlerinin ve oyun severlerinin katıldığı E3 2012 oyun fuarında The Escapist dergisine konuşan Activision, konsol için yeni oyunun yetiştirlemediğini, ısrarla sorulan sorular üzerine Angry Birds HD adında yepyeni bir oyunun geleceğini dile getirdi. İlk resmi ağızdan gelen bu açıklama konsol kullanıcılarını sevindirdi.

Yeni Angry Birds oyununun PlayStation 3 ve Xbox 360 platformuna çıkışı kesin gözle bakılırken Wii'ye ne zaman geleceği belirsiz olarak bakılıyor. 2 hafta içinde duyurulması beklenen yeni oyuna Kinect teknolojisinin geleceği ise merak edilen diğer konulardan.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.